بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 3953099
تعداد بازديد از سايت: 92642929
تعداد بازديد زيرپورتال: 6904911
اين زيرپورتال امروز: 1406
در امروز: 23365
اين صفحه امروز: 640
دريافت RSS در امروز: 24031 دريافت RSS صفحه: 18
:.

1397/7/2 دوشنبه مدیرکل بیمه سلامت استان تهران در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه: مدیرکل بیمه سلامت استان تهران در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه: نشست هم اندیشی اداره کل بیمه سلامت استان تهران با اصحاب رسانه در تاریخ 24 شهریورماه سالجاری برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی اداره کل، این نشست که با حضور مدیر کل،معاونین ، رئیس روابط عمومی و خبرنگاران برگزار گردید

نشست هم اندیشی اداره کل بیمه سلامت استان تهران با اصحاب رسانه در تاریخ 24 شهریورماه سالجاری برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل، این نشست که با حضور مدیر کل،معاونین ، رئیس روابط عمومی و خبرنگاران برگزار گردید ابتدا دکتر کورش فرزین هدف از برگزاری این نشست را هم اندیشی و هم افزائی بین اداره کل و اصحاب رسانه دانست و درادامه به آمار بیمه شدگان سازمان در صندوق های بیمه ای اشاره و سپس به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی در خصوص راه اندازی  سامانه ۱۶۶۶ گفت : سامانه مذکور توسط سازمان بیمه سلامت راه اندازی گردیده و مردم سراسر کشور می توانند با تلفن ثابت و همراه با این شماره تماس گرفته و آدرس مراکز و دفاتر پیشخوان طرف قرارداد را دریافت و همچنین شکایات و انتقادات خود را در حوزه سلامت مطرح نمایند.

وی همچنین در خصوص سوء استفاده و جعل برخی شرکتها از نام بیمه سلامت و دریافت عناوینی مختلف از جمله دریافت کارت بیمه تکمیلی، کارت هوشمند و.....اشاره و اعلام کرد این اداره کل و دفاتر پیشخوان طرف قرارداد هیچگونه کارت بیمه تکمیلی ، کارت هوشمند و یا کارت مربوط به هزینه های دندانپزشکی صادرنمی کنندو هرگونه اخباری از این قبیل مورد تاًیید این اداره کل نمی باشد .

در خاتمه مدیر کل بیمه سلامت استان تهران ،نقش اصحاب رسانه در تبیین عملکرد واقعی بیمه ها و مردم را بسیار کلیدی و حیاتی دانست و از تعامل بسیار خوب و به موقع رسانه ها با اداره کل بیمه سلامت استان تهران قدردانی نمود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ