بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 3905372
تعداد بازديد از سايت: 90821648
تعداد بازديد زيرپورتال: 6808621
اين زيرپورتال امروز: 1624
در امروز: 24552
اين صفحه امروز: 893
دريافت RSS در امروز: 23009 دريافت RSS صفحه: 22
:.


1397/4/11 دوشنبه سازمان بیمه سلامت ایران فقط متولی بیمه پایه است دکتر کورش فرزین مدیر کل بیمه سلامت استان تهران در جلسه هم اندیشی با رسانه ها که در مورخ 9/4/97 در محل اداره کل بیمه سلامت استان تهران برگزار شد ،عنوان کرد : سازمان بیمه سلامت ایران فقط متولی بیمه پایه است...

   دکتر کورش فرزین مدیر کل بیمه سلامت استان تهران در جلسه هم اندیشی با رسانه ها که در مورخ 9/4/97 در محل اداره کل بیمه سلامت استان تهران برگزار شد ،عنوان کرد : سازمان بیمه سلامت ایران فقط متولی بیمه پایه است. و در حوزه فعالیت های بیمه سلامت ایران،بیمه تکمیلی وجود ندارد و بابت آن سرانه ای دریافت نمی کند. بسته خدمات سازمان طبق مصوبه هیئت دولت و دبیرخانه شورای عالی بیمه می باشد و سازمان خارج از این بسته حق ندارد فعالیت انجام داده وآن را محدود و یا خدمتی به آن اضافه نماید . سهم پرداختی مردم از بابت خدماتی که در تعهد سازمان می باشد بر اساس مصوبه هیئت دولت بطورسالیانه تعیین می گردد و حتی مازاد بر آن نیز نمی توانیم فرانشیز ملی را تغییر دهیم و همه چیز در حوزه بیمه سلامت کاملاً شفاف می باشد . همچنین  مواردی از قبیل کارت بیمه سلامت در این سازمان وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، دکتر فرزین همچنین در مورد شرکت های خصوصی سوء استفاده کننده از نام سازمان افزود ، شرکت هایی در اصل با استفاده از نام بیمه سلامت و تشابه اسمی، از مردم سوء استفاده می کنند.

وی تصریح کرد : وزارت صنعت و معدن و تجارت به یک سری از شرکت ها و افراد اعم از حقیقی و حقوقی اجازه داده در خصوص خدمات وکالای پزشکی و دندانپزشکی وارد بازاریابی شوند ولی برخی ازاین شرکت هاویاافرادی که هیچگونه مجوزی ندارند در اصل به نام بیمه سلامت و از پشتوانه بیمه سلامت باتشابه اسمی، سوء استفاده کرده و اقدام به دریافت مبالغی از مردم می نمایند .که این مبالغ در واقع باید از واحد های ارائه خدمت گرفته شود نه از بیمه شدگان

 دکترفرزین افزود؛در شهرتهران 58 دفتر و در شهرستان های استان تهران با احتساب ادارات شهرستانی 30 دفتر پیشخوان دولت طرف قرارداد مشغول فعالیتند که بیمه شدگان برای دریافت خدمت می توانند به این دفاتر مراجعه نمایند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ