بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 3929330
تعداد بازديد از سايت: 91630205
تعداد بازديد زيرپورتال: 6856143
اين زيرپورتال امروز: 896
در امروز: 6522
اين صفحه امروز: 671
دريافت RSS در امروز: 23463 دريافت RSS صفحه: 6
:.
1397/8/12 شنبه گردهمائی هفته بیمه سلامت اداره کل بیمه سلامت استان تهران ، به مناسبت گرامیداشت هفته بیمه سلامت اقدام به برگزاری گردهمائی نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کل ، این گردهمائی در اول آبان ماه سالجاری و در سالن بیمارستان شهید رجائی و با حضور رؤسای محترم بیمارستان ها و همچنین پزشکان ،آزمایشگاه،داروخانه ها، مراکز تصویر برداری ،دفاتر پیشخوان طرف قرارداد ،رؤسای محترم ستاد مرکزی و کارکنان اداره کل برگزار گردید.

  مدیرکل بیمه سلامت استان تهران در ابتدای مراسم ضمن خوشامدگوئی و تبریک هفته بیمه سلامت به حاضرین گفت:این اولین باری است که هفته بیمه سلامت به همت مدیرعامل محترم سازمان و هیأت مدیره در سطح کشور برگزار می گرددتا در این همایش گزارش فعالیت و برنامه های بیمه سلامت ارائه گردد.

دکتر فرزین آمار بیمه شدگان سازمان را 40 میلیون نفر اعلام و اذعان داشت: از این تعداد حدود 20 میلیون نفر شامل بیمه صندوق روستائی و 10 میلیون نفر شامل بیمه صندوق بیمه سلامت همگانی می باشند که دارای بیمه رایگان بوده و از حمایت دولت برخوردارند.

در ادامه آقای میرزابیگی " عضو هیأت مدیره سازمان بیمه سلامت "  به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت :40 میلیون بیمه شده فعلی ،نشان دهنده رضایت از بیمه است ،مدیریت بخش سلامت مانند بیمه های دیگر نیست چرا که بحث سلامت و حیات مردم در آن مطرح است و باید در این زمینه فعالیت مناسب داشته باشیم.

وی بیان کرد: به عنوان یک صنعت در بیمه باید به گونه ای باشیم که مردم حق انتخاب داشته باشند، باید طوری خرید کنیم که با کمترین هزینه بهترین کیفیت را داشته باشیم.

در ادامه مراسم ،رئیس مجتمع امام خمینی به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: در بررسی انجام شده 50 تا 70 درصدارجاع به این بیمارستان،از سایر بیمارستانها بوده که به بیمارستان امام خمینی (ره) ارجاع شده است.

در پایان همایش از رؤسای دانشگاه ها ی علوم پزشکی تهران ، شهید بهشتی ،ایران و رؤسای بیمارستان های منتخب و همچنین پزشک ،آزمایشگاه ،داروخانه ، مراکز تصویر برداری و دفتر پیشخوان با اهداء لوح و هدیه قدردانی گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ